ФУНДАЦІЯ
УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОЇ
СПІВПРАЦІ
ПАУСІ

Проект ЄС, який реалізується у Вознесенську, був представлений на Форумі Громад

повернутись
29 березня 2018р.
27-28 березня у м. Миколаїв відбувся Форум Громад, який відвідали представники органів місцевого самоврядування та громадськості з Миколаївщини та Херсонщини. На Форумі був представлений проект Європейського Союзу, який реалізується Фундацією ПАУСІ та Вознесенською міською радою.

Більше 100 учасникам форуму було продемонстровано досвід реалізації демонстраційних проекту Європейського Союзу “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”, в рамках якого буде проведено комплексну енергоефективну модернізацію будівель лікарні – поліклініки та педіатричного відділення. Окрім цього було продемонстровано роботу Ресурсного центру з енергоефективності у Вознесенську – учасників ознайомили із принципами та оснівними задачами діяльності центру у місті.

Міський голова Вознесенська В.Д. Луков особисто розповів учасникам форуму, що передувало реалізації проекту, які етапи проекту були найважчими і на що звернути увагу в першу чергу для створення можливостей залучення фінансової та експертної допомоги у впровадженні таких проектів. Також міський голова звернув увагу на необхідність комплексного підходу до питання енергоефективності та необхідності співпраці з організаціями, що мають досвід у реалізації таких проектів.

Також учасникам проекту було продемонстровано досвід проведення інформаційних компаній по підвищенню рівня обізнаності щодо енергоефективності мешканців міста на прикладі, щорічного проведення Днів та Тижнів Сталої Енергії, що є Європейською ініціативою.

Форум організовувався громадською організацією «Агентство економічного розвитку»,  на базі якого працює Ресурсний центр з Енергоефективності у м. Вознесенськ.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 72% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Проект Напрямок