ФУНДАЦІЯ
УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОЇ
СПІВПРАЦІ
ПАУСІ

Студенти зможуть запропонувати свіжі ідеї на конкурсі проектів

повернутись
23 лютого 2016
Розпочато проведення конкурсу проектів для студентів професійного ліцею м. Вознесенська щодо створення нової системи енергопостачання та освітлення в двох будівлях Вознесенської лікарні.

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ спільно з Вознесенським професійним ліцеєм та Вознесенською міською радою розпочала проведення конкурсу проектів енергопостачання та освітлення для студентів.

Головною метою конкурсу є отримання найкращих пропозицій «Сучасна та енергоефективна система енергопостачання та освітлення в двох будівлях лікарні в м. Вознесенськ» від студентів професійного ліцею та впровадження цих пропозицій протягом 2016 року.

Участь в конкурсі зможуть взяти студенти всіх курсів усіх спеціальностей професійного ліцею. Для участі у конкурсі необхідно підготувати проектну ідею, націлену на модернізацію систем електропостачання та освітлення у будівлях лікарні. Проектна ідея має представляти собою детальний опис впровадження нової енергоефективної системи електропостачання та освітлення у будівлях лікарні, підкріплена візуальними додатками.

Умови конкурсу проектів

Анкета учасника конкурсу

Телефон для довідок – 096-819-14-55 Сергій Трандафіл, директор Ресурсного Центру з енергоефективності у м. Вознесенськ.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62%  в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу.

Проект