ФУНДАЦІЯ
УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОЇ
СПІВПРАЦІ
ПАУСІ

НОВИНИ

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА ПРОЕКТУВАННЯ БУДІВЛІ ПОЛІКЛІНИКИ

Розробка проектно-кошторисної документації з комплексної модернізації будівлі «Н-4» поліклініки Комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня», розташованої у місті Вознесенськ, Миколаївської області.

11 листопада 2016

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА ПРОЕКТУВАННЯ БУДІВЛІ ПЕДІАТРІЇ

Розробка проектно-кошторисної документації з комплексної модернізації будівлі «П-3» педіатричного відділення Комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня», розташованої у місті Вознесенськ, Миколаївської області.

11 листопада 2016

ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ У ВОЗНЕСЕНСЬКУ

На минулому тижні мешканці міста Вознесенськ, Миколаївської області, Україна поглиблювали свої знання у питаннях енергозбереження та дбайливому ставленню до довкілля.

28 жовтня 2016

Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету

Фундація ПАУСІ стала партнером нового проекту у Харкові, де в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова розпочинається поступове впровадження системи ефективного використання енергії в будівлях.

03 серпня 2015

У Харкові обговорюватимуть європейські стандарти економічного розвитку

Фундація ПАУСІ та Європейський інститут нерухомості 28-29 травня 2015 року організовують міжнародну конференцію на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

18 травня 2015

Вознесенська міська лікарня скоротить енергоспоживання до 70% в рамках Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста

В рамках реалізації проекту “Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенськ”, продовж 2015-2018 років буде реалізовано комплекс заходів з метою зменшення енергоспоживання в будівлях до 70%. Цей проект є однією з ключових частин втілення Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року.

19 лютого 2015

18 грудня у Харкові відбудеться Конференція «Термомодернізація будівель: українські та польські успіхи»

Фундація польсько-української співпраці „ПАУСІ» (Київ-Варшава) запрошує до участі в конференції «Термомодернізація будівель: українські та польські успіхи» що відбудеться у Харкові 18 грудня 2014 року з 9.30 до 15.00 , в Харківському національному університеті міського господарства ім.О.М.Бекетова в конференц-залі №2 університету.

17 грудня 2014

Зустріч-презентація проекту: «Світле місто – безпечний простір громади»

На заході очікується участь міського голови Одарича Сергія Олеговича, директора Департаменту організаційного забезпечення Маліщук Лілії Миколаївни та представників Комітетів самоорганізації населення, кожного із 19-ти мікрорайонів міста.

7 жовтня 2014