ФУНДАЦІЯ
УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОЇ
СПІВПРАЦІ
ПАУСІ

НОВИНИ

Кропивничани проходили навчання з Громадського бюджету

10 березня, у міській раді Кропивницького відбувся одноденний семінар на тему “Громадський бюджет: запрошення до діалогу”. У роботі семінару взяли участь міський голова Андрія Райковича, представнии Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, депутати міської ради, керівники виконавчих органів.

12 березня 2017р.

Подяка Житомирського міського голови

Від імені Житомирської міської ради, ії виконавчого комітету та від себе особисто щиро дякую за Вашу підтримку та сприяння у впровадженні бюджету участі в місті Житомирі.

10 березня 2017

Перші зустрічі щодо впровадження громадських бюджетів

У лютому та на початку березня 2017 року тривали перші зустрічі експертів фундації ПАУСІ з представниками одинадцяти громад, які визначені учасниками проекту щодо підтримки у впровадженні бюджетів участі.

7 березня 2017р.

Оголошено конкурси у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я»

Проект «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» реалізується Фондом Східна Європа (ФСЄ) та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ.

7 березня 2017

Тренінг для тьюторів громадського бюджету

У місті Ірпінь 17 – 19 лютого пройшов тренінг для тьюторів громадського бюджету. Захід відбувався у рамках проекту "Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства", який реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

26 лютого 2017 р.

Національні судові змагання

1-12 лютого 2017 року на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися перші Національні судові змагання з міжнародного кримінального права (National Moot Court Competition on International Criminal Law).

23 лютого 2017

Конкурс з розробки тренінгової програми

Фонд Східна Європа та Фундація ПАУСІ оголошують конкурс з розробки тренінгової програми «Школа бюджетної грамотності для громадських організацій».

12 січня 2017

ПІДСУМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ ЄС В МІСТІ ЄРЕВАН

Віталій Луков, міський голова м. Вознесенськ та В’ячеслав Гусєв, директор Програми з енергоефективності Фундації ПАУСІ, керівник проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» приймали активну участь у конференції ЄС високого рівня "Fostering Sustainable Development in Eastern Partnership Countries" в місті Єреван 26-27 жовтня 2016.

6 листопада 2016

Зв'язок з мешканцями

Об'єднані територіальні громади Черкащини за підтримки Фундації ПАУСІ продовжують вдосконалювати систему консультацій з мешканцями.

7 вересня 2016

П'ять років громадського бюджету у Польщі

В травні 2011 року рішенням депутатів міської ради міста Сопот було прийнято рішення про запровадження в місті партиципаторного бюджету.

30 травня 2016

Активна молодь – успішна громада

Громадською організацією Центр досліджень європейської єдності за підтримки Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ та Благодійного фонду Богдана Гаврилишина реалізується Проект «Активна молодь – успішна громада».

17 травня 2016

Польсько-український студентський форум «KPI Connect»

З 15 по 17 липня 2015 року на базі Київського політехнічного інституту відбувся Польсько-український студентський форум «KPI Connect» за підтримки Вільного Об’єднання «Разум», Компанiї «Rapoo» та Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ.

04 серпня 2015

Наслідки збройного конфлікту в Україні для європейської безпеки в ХХІ столітті

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ виступає партером міжнародної наукової конференції у Варшаві.

26 травня 2015

Семінар з партиципаторного бюджетування для активістів Полтави

Для представників неурядових організацій міста Полтави 12-14 травня 2015 року Фундація ПАУСІ проводитиме семінар «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

06 травня 2015

У Черкасах та Вінниці відбулися семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”

У рамках проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України” 20-21 січня у м.Черкаси та 22-23 січня в місті Вінниця відбулися семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”.

9 грудня 2014

Працівники позашкільної освітньої сфери назвали проблеми своєї роботи

Керівники черкаських позашкільних навчальних закладів на круглому столі визначили проблеми, з якими зіштовхуються в своїй роботі. Обговорення відбулось у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради у рамках проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси».

9 грудня 2014

Фонд громади м. Черкаси продовжує працювати над проектом “Світле місто - безпечний простір громади"

Фонд громади м. Черкаси продовжує працювати над проектом “Світле місто - безпечний простір громади”. За підтримки Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, Европейського союзу та Центральноєвропейської ініціативи ми маємо можливість втілити мрії про освітлення у нашому місті в реальність. Але зробити це можна тільки за підтримки громадян, які усвідомлюють, що більше не можна залишатись байдужими.

13 листопада 2014