ФУНДАЦІЯ
УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОЇ
СПІВПРАЦІ
ПАУСІ

НОВИНИ

Збірка матеріалів Проекту «Без мешканців не вдасться»

Вийшла в світ публікація, у якій можуть бути знайдені польські та українські регламенти громадських консультацій, а також приклади консультацій у Польщі та в українських об’єднаних громадах, здійснених у рамках Проекту.

12 січня 2017

Запрошення для органів місцевого самоврядування до співпраці з питань запровадження громадського бюджету

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ разом з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» за підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) запрошують міста та об'єднані територіальні громади до участі у Проекті, у рамках якого протягом 2017 року буде надана допомога у запровадженні громадського бюджету.

30 грудня 2016

Відкрите врядування в українських містах: моделі та інструменти

Фундація ПАУСІ виступила партнером конференції Проекту ПРОМІС, яка передбачала обговорення та узагальнення моделей відкритого демократичного врядування, які вже запроваджені в Україні, а також аналіз кращих міжнародних практик та можливості їхнього застосування в українському контексті.

27 грудня 2016

Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад

Завершився Проект «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад», присвячений впровадженню практики громадських консультацій в об’єднаних територіальних громадах, учасниками якого були громади з Чернігівської, Полтавської, Черкаської та Херсонської областей.

7 грудня 2016

Коли містом керують мешканці

Під такою назвою у м. Ірпінь відбувся Перший форум практиків партиципаторного бюджету в Україні. Протягом двох днів у затишному містечку під Києвом спілкувалися, дискутували, обмінювалися кращими прикладами та новими контактами небайдужі представники більше двох десятків міст України.

06 грудня 2016

Досвід України з реалізації громадських бюджетів презентували у Варшаві на міжнародній конференції «Культура партиципації»

Представники українських міст з 15 по 19 листопада вивчали досвід реалізації громадянських бюджетів та суспільні комунікації під час навчального візиту до м. Варшави (Республіка Польща).

28 листопада 2016

Партиципаторный бюджет - путь, который мы прошли

В Сумах и в Житомире прошли семинары-встречи “Партиципаторный бюджет - путь, который мы прошли: обзор деятельности, основанный на методе позитивного фокуса исследования”. Встречи были посвящены совместному исследованию полученного опыта, его сильных сторон и возможностей для улучшения.

18 листопада 2016

ПІДСУМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ ЄС В МІСТІ ЄРЕВАН

Віталій Луков, міський голова м. Вознесенськ та В’ячеслав Гусєв, директор Програми з енергоефективності Фундації ПАУСІ, керівник проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» приймали активну участь у конференції ЄС високого рівня "Fostering Sustainable Development in Eastern Partnership Countries" в місті Єреван 26-27 жовтня 2016.

6 листопада 2016

Діалог у об’єднаних громадах

Експерти Проекту «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад» відвідали об’єднані територіальні громади Полтавської області.

17 жовтня 2016

Об’єднані громади залучають мешканців до прийняття рішень

Експерти Проекту «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад» відвідали об’єднані територіальні громади Черкаської області.

03 жовтня 2016

Зв'язок з мешканцями

Об'єднані територіальні громади Черкащини за підтримки Фундації ПАУСІ продовжують вдосконалювати систему консультацій з мешканцями.

7 вересня 2016

Прем'єр-міністр України про громадський бюджет

Керманич Українського Уряду Володимир Гройсман відзначив важливість громадського бюджету у Черкасах, де з 2015 року запроваджено партиципаторне бюджетування за сприяння Фундації ПАУСІ у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку.

2 серпня 2016

Школа модераторів

Посадовці та активісти об'єднаних територіальних громад пройшли навчання та отримали навички з організації та проведення публічних заходів у рамках консультацій з громадськістю.

16 травня 2016

Без мешканців не вдасться

Представники 10 об'єднаних територіальних громад з Чернігівської, Черкаської та Полтавської областей взяли участь у вступному семінарі Проекту «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад».

12 квiтня 2016

Українці вивчають місцеве самоврядування Польщі

У навчальному візиті 7-12 вересня 2015 року до Республіки Польща «Місцеве самоврядування у Польщі: чому воно працює?» взяли участь 12 представників з 4 регіонів України.

17 вересня 2015

У Чернігові стартував бюджет участі

У Чернігові з 1 вересня стартував проект щодо залучення жителів міста до розподілу коштів міського бюджету на наступний рік.

2 вересня 2015

Вдосконалення бюджетного процесу у Вінниці та Черкасах

Експерти Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ відвідали м.Вінницю та м.Черкаси в рамках Проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України”.

24 серпня 2015

Семінар з місцевого бюджетування

У Вінницькому районі 12 серпня 2015 року пройшло навчання представників державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району.

17 серпня 2015

Польській досвід партиципації

Відбувся навчальний візит представників українських міст до Республіки Польща з метою вивчення практик партиципаторного бюджетування.

28 липня 2015

Навчальний візит до Республіки Польща

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ запрошує до участі у навчальній поїздці «Місцеве самоврядування у Польщі: чому воно працює?».

23 липня 2015

Українські міста впроваджують інноваційну модель залучення громадян до формування бюджету

У Черкасах, Полтаві та Чернігові за підтримки Фундації ПАУСІ продовжується робота з запровадження партиципаторного бюджетування.

07 липень 2015

Черкаси навчаються партиципацїї

Для представників неурядових організацій міста Черкаси 4-6 червня 2015 року пройшов семінар Фундації ПАУСІ «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

16 червня 2015

Полтава впроваджує бюджет участі

Розпорядженням міського голови створена робоча група з питань партиципаторного бюджетування у м.Полтаві.

5 червня

В Чернігові та Черкасах створені групи з впровадження партисипаторного бюджету

Відповідно до розпоряджень за підписами міських голів до складу груп увійшли представники міської влади, депутатського корпусу та громадських організацій.

28 травня 2015

Семінар для активістів Черкас з партиципаторного бюджетування

Для представників неурядових організацій міста Черкаси 4-6 червня 2015 року Фундація ПАУСІ проводитиме семінар «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

28 травня 2015

Партиципація у Полтаві

Місцеві громадські активісти протягом трьох днів вивчали кращий польській досвід партиципації та дійшли згоди щодо важливості реалізації практики бюджету участі у місті.

24 травня 2015

Семінар з партиципаторного бюджетування для активістів Полтави

Для представників неурядових організацій міста Полтави 12-14 травня 2015 року Фундація ПАУСІ проводитиме семінар «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

06 травня 2015

Чернігівські активісти навчалися партиципації

Запровадження методології партиципаторного бюджету потребує партнерської взаємодії представників громадянського суспільства та влади міста Чернігова.

28 квітня 2015 року

Запрошуємо громадських активістів до участі у семінарі з партиципаторного бюджетування

Для представників неурядових організацій міста Чернігова 20-22 квітня 2015 року Фундація ПАУСІ проводитиме семінар «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

14 квітня 2015

Місцеві посадовці опановують методологію партиципаторного бюджетування

В рамках семінарів, що відбулися у містах Черкаси, Полтава та Чернігів 85 представників структурних підрозділів, виконкомів та депутатів міських рад пройшли навчання з методології «громадського бюджетування».

6 квітня 2015

Партиципаторне бюджетування: інноваційний демократичний інструмент участі громадян

Можливості запровадження в Україні механізмів «партиципаторного бюджету» були обговорені під час зустрічей експертів ПАУСІ з міською владою і громадськими активістами у Черкасах, Полтаві та Чернігові.

7 березня 2015

Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету

Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» спільно з фахівцями департаменту освіти Вінницької міської ради та департаменту фінансів Вінницької міської ради завершує реалізацію проекту «Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету»

24 лютого 2015

Діти та батьки назвали напрямки, яких бракує позашкільній освіті Черкас

В процесі реалізації проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси» активісти фундації «Паритет» провели анонімні опитування учнів позашкільних закладів та їх батьків. Поміж інших питань, батьки і діти окремо називали секції та напрямки, яких на їхню думку бракує нині для черкаської молоді. Діти – зважаючи на інтереси, батьки – на фінансові можливості та користь для дітей.

21 січня 2015

У Черкасах та Вінниці відбулися семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”

У рамках проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України” 20-21 січня у м.Черкаси та 22-23 січня в місті Вінниця відбулися семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”.

25 січня 2015

Запрошуємо до участі у семінарі „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”

У рамках проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України” відбудуться семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні” 20-21 січня у м.Черкаси та 22-23 січня в місті Вінниця.

13 січня 2015

Програма зовнішнього освітлення м.Черкаси потребує доопрацювання

26 грудня у приміщенні Черкаської міської ради Фонд громади м. Черкаси провів експертний круглий стіл на тему: Програма «Відновлення, збереження, модернізації та розвитку мереж зовнішнього освітлення міста Черкаси»: потреби, перспективи, загрози.

2 січня 2015

У Черкасах вдосконалюють місцеве планування

Експерти Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ 18 листопада відвідали м.Черкаси в рамках Проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України”.

26 листопада 2014

У Черкасах відбудеться перша зустріч із громадою у межах Проекту “Світле місто - безпечний простір громади”

Громада матиме змогу отримати більше інформації про Програму віновлення, збереження, модернізації та розвитку мереж зовнішнього освітлення міста Черкаси та долучитись до розробки конкретних пропозицій для її доопрацювання.

5 листопада 2014

Експерти ПАУСІ відвідали Вінницю

Експерти Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ 30 жовтня відвідали м.Вінницю в рамках Проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України”.

3 листопада 2014

Тренінг з фінансової прозорості, моніторингу та звітування у бюджетному процесі

У місті Києві 16-17 жовтня 2014 року Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ було проведено тренінг „Програмно-цільове бюджетування як інструмент належного врядування та фінансової прозорості органів місцевого самоврядування”.

22 жовтня 2014

Програма розвитку позашкільної освіти Черкас буде напрацьована з громадою

29 вересня 2014 року відбулася презентація проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси». Проект створений задля забезпечення можливості Черкащан впливати на сферу розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси та контролювати ефективність використання бюджетних коштів.

1 жовтня 2014

У Вінниці відбудеться нарада присвячена старту проекту «Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету»

30 вересня 2014 р. о 14:30 за адресою: Келецька - 62 (актова зала школи № 15 відбудеться нарада присвячена старту проекту «Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету»

29 вересня 2014

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ оголошує повторний конкурс для громадських організацій з міста Черкаси „Підтримка фінансової прозорості і належного врядування в українських містах”

10 липня 2014

У Черкасах продовжують вдосконалювати бюджетний процес

24 червня у Черкаській міськраді відбулася зустріч робочої групи проекту „Бюджети за завданнями”.

26 червня 2014

У Вінницькій міській раді обговорили хід Проекту „Бюджети за завданнями”

У Вінницькій міській раді 12 червня відбулося засідання робочої групи Проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах – підтримка належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування України”

16 червня 2014

Місцеві посадовці та громадські активісти вчилися вдосконалювати бюджетний процес

У місті Вінниця 15-16 травня 2014 року Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ у партнерстві з Віницькою обласною Радою було проведено два тренінги з питань програмно-цільового бюджетування як інструменту належного врядування та фінансової прозорості органів місцевого самоврядування.

29 травня 2014