Новини

Оголошено ПОВТОРНИЙ тендер на термомодернізацію поліклініки у Вознесенську

У рамках проекту "Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську” оголошено ПОВТОРНИЙ тендер на термомодернізацію поліклініки у Вознесенській міській лікарні

Увага! Конкурс продовжено!

Конкурс для виконавців з підключення автоматичного online-енергомоніторингу у рамках проекту “Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)" продовжено!

Підписано контракт на модернізацію будівлі педіатрії Вознесенської лікарні

У рамках проекту "Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ" Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ, Вознесенська міська лікарня та ТОВ "ІВЕКО-БУД" підписали контракт на модернізацію будівлі педіатрії.

Проекти Фундації ПАУСІ були презентовані на Східноєвропейському бізнес-форумі

Проект Європейського Союзу MO.GE.DI.CO, який реалізується у м. Миргороді, та проект у м. Вознесенськ, було презентовано на Східноєвропейському бізнес-форумі "Україна 2018: виклики та можливості" 21 червня у м. Харкові, протягом якого були продемонстровані можливості залучення зовнішніх інвестицій у проекти зеленої енергетики та енергоефективності на рівні муніципалітету.

Конкурс для виконавців з підключення автоматичного енергомоніторингу у Миргороді

З метою реалізації проекту Європейського Союзу "MO.GE.DI.CO" в місті Миргород, Миргородська міська рада спільно з Фундацією ПАУСІ, оголошує конкурс з вибору виконавця із підключення до системи автоматичного online-моніторингу бюджетних будівель у місті Миргород.

Публікації ПАУСІ