Новини

Розпочались будівельні роботи в будівлі педіатрії Вознесенської лікарні

У рамках реалізації проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» почалися роботи з комплексної енергомодернізації будівлі педіатричного відділення.

Підписано контракт на модернізацію будівлі поліклініки Вознесенської лікарні

6 серпня 2018 року в рамках проекту "Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ" Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ, Вознесенська лікарня та приватне підприємство "Укрпромбуд-Б" підписали контракт на модернізацію будівлі поліклініки.

У поліклініці Вознесенської лікарні почався демонтаж даху

На початку тижня в будівлі поліклініки почалися роботи з демонтажу старого шиферного даху та його заміни на покрівельну мембрану.

Впровадження та реалізація Бюджету участі (громадського бюджету) в Республіці Польща

25-30 червня 2018 року відбулася навчальна поїздка до Республіки Польща учасників проекту "Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку".

Завершено відбір цінових пропозицій з онлайн-моніторингу у Миргороді

Робоча група з реалізації Проекту Європейського Союзу «Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)» оголошує результати відбору цінових пропозицій на виконання робіт з підключення до системи автоматичного online-моніторингу бюджетних будівель в місті Миргород

Публікації ПАУСІ