Новини

Громадський бюджет на шляху до відкритості: Підсумки підтримки у десяти громадах 2016 - 2018

Проект «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що був реалізований у 2016-2018 роках, спрямований на залучення широких кіл громадськості, ЗМІ, організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу публічних фінансів та формування бюджетів.

Посилення участі соціально вразливих груп у бюджетному процесі

20 грудня 2018 р. відбулась підсумкова конференція проекту «Публічні бюджети від А до Я», де організації партнери-проекту презентували діяльність протягом останніх 2 років.

Ведуться роботи з модернізації системи вентиляції в будівлі педіатрії

У рамках реалізації проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» ведеться монтаж системи приточної та витяжної вентиляції в будівлі педіатрії Вознесенської лікарні.

Увага!Участь в конкурсі-запиті цінових пропозицій з розробки проектно-кошторисної документації проекту реконструкції будівлі у м.Миргород Полтавської області

Увага! Конкурс! Конкурс-запит цінових пропозицій з розробки проектно-кошторисної документації

Ведуться роботи з заміни системи водовідведення в будівлі педіатрії

У рамках реалізації проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» ведеться заміна системи водовідведення будівлі педіатрії Вознесенської лікарні.

Візит членів Делегації Європейського союзу в Україні та команди підтримки програми ЄС «Угода Мерів - Демонстраційні Проекти 2» до Миргорода

MO.GE.DI.CO

Дні сталої енергії у Вознесенську. Що знають мешканці про енергоефективність?

З 10 по 14 листопада у м. Вознесенськ проходили Європейські дні сталої енергії. В цей період Фундація ПАУСІ за участю Громадської організації «Агентство економічного розвитку» та міської влади Вознесенська провела декілька заходів, що покликані привернути увагу мешканців міста до питання енергозбереження та екології.

Проекти