Новини

Проекти Фундації ПАУСІ були презентовані на Східноєвропейському бізнес-форумі

Проект Європейського Союзу MO.GE.DI.CO, який реалізується у м. Миргороді, та проект у м. Вознесенськ, було презентовано на Східноєвропейському бізнес-форумі "Україна 2018: виклики та можливості" 21 червня у м. Харкові, протягом якого були продемонстровані можливості залучення зовнішніх інвестицій у проекти зеленої енергетики та енергоефективності на рівні муніципалітету.

Конкурс для виконавців з підключення автоматичного енергомоніторингу у Миргороді

З метою реалізації проекту Європейського Союзу "MO.GE.DI.CO" в місті Миргород, Миргородська міська рада спільно з Фундацією ПАУСІ, оголошує конкурс з вибору виконавця із підключення до системи автоматичного online-моніторингу бюджетних будівель у місті Миргород.

Молодь і партиципаторний бюджет: відкриття дверей до демократії

Фундацією ПАУСІ у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я» здійснено переклад книги, яку підготувала варшавська громадська організація Поле Діалогу про залучення учнів шкіл до громадського бюджету.

Оголошено тендер на термомодернізацію поліклініки Вознесенської лікарні

У Проекті Європейського Союзу "Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”, який реалізується у будівлях поліклініки та педіатрії Вознесенської центральної районної лікарні оголошено конкурс із відбору виконавця робіт з комплексної термомодернізації будівлі поліклініки

Європейський Тиждень Сталої Енергії у Миргороді

За підтримки Проекту ЄС, який реалізують спільно Фундація ПАУСІ та Миргородська міська рада пройде Тиждень Сталої Енергії. Цьогоріч заходи проводитимуться з 11 по 28 червня

Обрано виконавця енергетичного аудиту Миргородського дитячого садку

Робоча група з реалізації Проекту Європейського Союзу «Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)» оголошує результати відбору цінових пропозицій на виконання енергоаудиту будівлі дошкільного навчального закладу № 10 "Веселка" комбінованого типу у м. Миргород.

Тиждень Сталої Енергії у Вознесенську

Вознесенськ котрий рік поспіль приєднується до Європейської ініціативи – Тижня Сталої Енергії. З 4 по 16 червня в місті пройдуть заходи, що ставлять за мету актуалізувати питання відповідального споживання енергетичних ресурсів та збереження навколишнього середовища.

Проекти