ФУНДАЦІЯ
УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОЇ
СПІВПРАЦІ
ПАУСІ

НОВИНИ ПАУСІ

Міжнародний молодіжний проект

Міжнародна громадська організація "Основи свободи", Міжнародний дім зустрічей молоді в Освенцимі, Фундація Нижньосаксонських місць пам’яті/Miсце пам’яті Берґен-Бельзен запрошують молодь з України віком 18-19 років подавати заявки на участь у міжнародному молодіжному проекті "Історія починається в родині...". Заявки приймаються до 15 травня 2017 року.

20 березня 2017

Кропивничани проходили навчання з Громадського бюджету

10 березня, у міській раді Кропивницького відбувся одноденний семінар на тему “Громадський бюджет: запрошення до діалогу”. У роботі семінару взяли участь міський голова Андрія Райковича, представнии Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, депутати міської ради, керівники виконавчих органів.

12 березня 2017р.

Подяка Житомирського міського голови

Від імені Житомирської міської ради, ії виконавчого комітету та від себе особисто щиро дякую за Вашу підтримку та сприяння у впровадженні бюджету участі в місті Житомирі.

10 березня 2017

Перші зустрічі щодо впровадження громадських бюджетів

У лютому та на початку березня 2017 року тривали перші зустрічі експертів фундації ПАУСІ з представниками одинадцяти громад, які визначені учасниками проекту щодо підтримки у впровадженні бюджетів участі.

7 березня 2017р.

Оголошено конкурси у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я»

Проект «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» реалізується Фондом Східна Європа (ФСЄ) та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ.

7 березня 2017

Тренінг для тьюторів громадського бюджету

У місті Ірпінь 17 – 19 лютого пройшов тренінг для тьюторів громадського бюджету. Захід відбувався у рамках проекту "Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства", який реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

26 лютого 2017 р.

Національні судові змагання

1-12 лютого 2017 року на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися перші Національні судові змагання з міжнародного кримінального права (National Moot Court Competition on International Criminal Law).

23 лютого 2017

Конкурс з розробки тренінгової програми

Фонд Східна Європа та Фундація ПАУСІ оголошують конкурс з розробки тренінгової програми «Школа бюджетної грамотності для громадських організацій».

12 січня 2017

Збірка матеріалів Проекту «Без мешканців не вдасться»

Вийшла в світ публікація, у якій можуть бути знайдені польські та українські регламенти громадських консультацій, а також приклади консультацій у Польщі та в українських об’єднаних громадах, здійснених у рамках Проекту.

12 січня 2017

Запрошення для органів місцевого самоврядування до співпраці з питань запровадження громадського бюджету

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ разом з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» за підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) запрошують міста та об'єднані територіальні громади до участі у Проекті, у рамках якого протягом 2017 року буде надана допомога у запровадженні громадського бюджету.

30 грудня 2016

Відкрите врядування в українських містах: моделі та інструменти

Фундація ПАУСІ виступила партнером конференції Проекту ПРОМІС, яка передбачала обговорення та узагальнення моделей відкритого демократичного врядування, які вже запроваджені в Україні, а також аналіз кращих міжнародних практик та можливості їхнього застосування в українському контексті.

27 грудня 2016

Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад

Завершився Проект «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад», присвячений впровадженню практики громадських консультацій в об’єднаних територіальних громадах, учасниками якого були громади з Чернігівської, Полтавської, Черкаської та Херсонської областей.

7 грудня 2016

Коли містом керують мешканці

Під такою назвою у м. Ірпінь відбувся Перший форум практиків партиципаторного бюджету в Україні. Протягом двох днів у затишному містечку під Києвом спілкувалися, дискутували, обмінювалися кращими прикладами та новими контактами небайдужі представники більше двох десятків міст України.

06 грудня 2016

Досвід України з реалізації громадських бюджетів презентували у Варшаві на міжнародній конференції «Культура партиципації»

Представники українських міст з 15 по 19 листопада вивчали досвід реалізації громадянських бюджетів та суспільні комунікації під час навчального візиту до м. Варшави (Республіка Польща).

28 листопада 2016

Партиципаторный бюджет - путь, который мы прошли

В Сумах и в Житомире прошли семинары-встречи “Партиципаторный бюджет - путь, который мы прошли: обзор деятельности, основанный на методе позитивного фокуса исследования”. Встречи были посвящены совместному исследованию полученного опыта, его сильных сторон и возможностей для улучшения.

18 листопада 2016

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА ПРОЕКТУВАННЯ БУДІВЛІ ПОЛІКЛІНИКИ

Розробка проектно-кошторисної документації з комплексної модернізації будівлі «Н-4» поліклініки Комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня», розташованої у місті Вознесенськ, Миколаївської області.

11 листопада 2016

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА ПРОЕКТУВАННЯ БУДІВЛІ ПЕДІАТРІЇ

Розробка проектно-кошторисної документації з комплексної модернізації будівлі «П-3» педіатричного відділення Комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня», розташованої у місті Вознесенськ, Миколаївської області.

11 листопада 2016

ПІДСУМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ ЄС В МІСТІ ЄРЕВАН

Віталій Луков, міський голова м. Вознесенськ та В’ячеслав Гусєв, директор Програми з енергоефективності Фундації ПАУСІ, керівник проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» приймали активну участь у конференції ЄС високого рівня "Fostering Sustainable Development in Eastern Partnership Countries" в місті Єреван 26-27 жовтня 2016.

6 листопада 2016

ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ У ВОЗНЕСЕНСЬКУ

На минулому тижні мешканці міста Вознесенськ, Миколаївської області, Україна поглиблювали свої знання у питаннях енергозбереження та дбайливому ставленню до довкілля.

28 жовтня 2016

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ БУДІВЕЛЬ ЛІКАРНІ ВОЗНЕСЕНСЬКА УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО

Фундація ПАУСІ отримала остаточне узгодження технічних звітів з проведеного енергетичного аудити двох будівель лікарні в м. Вознесенськ від Команди Підтримки Демонстраційних проектів Європейського Cоюзу.

19 жовтня 2016

У ВОЗНЕСЕНСЬКУ ПРОХОДЯТЬ ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

Проведення заходів, направлених на привернення уваги населення до енергоощадності у Вознесенську, Миколаївської області стає гарною традицією.

18 жовтня 2016

Діалог у об’єднаних громадах

Експерти Проекту «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад» відвідали об’єднані територіальні громади Полтавської області.

17 жовтня 2016

Новий директор Фундації ПАУСІ

Директором організації обрано Кшиштофа Фільсека, який з 2005 року працював в якості члена ради директорів і заступника директора Фундації.

12 жовтня 2016

У БУДІВЛІ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ЛІКАРНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПОКРІВЛІ

В рамках проекту Фундації ПАУСІ, який фінансується Європейським Союзом у м. Вознесенськ Миколаївської області, розпочато капітальний ремонт покрівлі будівлі педіатричного відділення.

6 жовтня 2016

Об’єднані громади залучають мешканців до прийняття рішень

Експерти Проекту «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад» відвідали об’єднані територіальні громади Черкаської області.

03 жовтня 2016

Консультації у Омельницькій громаді

У Омельницькій сільській раді заплановано чимало проектів до реалізації, серед яких - "Капітальний ремонт покрівлі дитячого садка з розробкою навісу над балконом та його внутрішнім спорядженням", "Реконструкція приміщень будови Омельницької сільської ради", "Будівництво водогону системи водопостачання і водовідведення для водозабезпечення мешканців села "Омельник", "Придбання шкільного автобуса для громади". І на кожному етапі враховуються побажання або коментарі жителів громади шляхом громадських консультацій.

28 вересня 2016

Новий посол Польщі в Україні: Польська дипломатія повернулася до realpolitik, але її cуттю досі є підтримка України

Чи залишається Польща адвокатом України в Європі, як вирішити проблему з чергами на візи та де в Україні місця з найкращою енергетикою, — про це «Нашому Вибору» розповів новий посол Республіки Польща в Україні, колишній директор Фонду польсько-української співпраці PAUCI Ян Пєкло.

27 вересня 2016

Громадський бюджет у Коломиї

На запрошення Проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) експерти Фундації ПАУСІ провели семінар для урядовців та активістів міста.

22 вересня 2016

Польська допомога

Експерт з місцевого самоврядування Пшемислав Майор із робочим візитом відвідав об’єднані громади Чернігівщини, які є учасниками Проекту Фонду «Школа лідерів» та Фундації ПАУСІ з впровадження громадських консультацій.

21 вересня 2016

Інституційна реформа енергетичного сектору України

15 вересня 2016р. Центр Разумкова спільно з Міжнародним Центром Демократичного Розвитку (Угорщина) та за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду провели Міжнародну конференцію «Інституційна реформа енергетичного сектору України через призму досвіду країн Вишеградської Групи».

20 вересня 2016

У Деснянській громаді радитимуться із мешканцями щодо перспектив розвитку

Громада є учасником проекту «Без мешканців не вдасться» і наприкінці літа депутати селищної ради схвалили Положення про проведення громадських консультацій. Документ викликав дискусію серед активної громадськості селища (щодо окремих аспектів положення, щодо віку учасників громадських консультацій – схвалили з 16 років у питаннях, які стосуються молоді).

15 вересня 2016

Зв'язок з мешканцями

Об'єднані територіальні громади Черкащини за підтримки Фундації ПАУСІ продовжують вдосконалювати систему консультацій з мешканцями.

7 вересня 2016

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ – ЗВЕРНИСЬ ДО РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Так просто мешканці міста Вознесенськ Миколаївської області можуть отримати всю необхідну інформацію щодо енергоефективних технологій, які можуть бути застосовані при модернізації свого будинку, та принципів та правил енергозбереження у побуті.

6 вересня 2016

Громадський бюджет – поступ українських міст

Міста Житомир, Суми, Прилуки, Ірпінь, Ромни та Бердичів за підтримки Фундації ПАУСІ продовжують запровадження партиципаторного бюджету.

6 вересня 2016

КОНКУРС НА ВИКОНАННЯ РОБІТ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ПОКРІВЛІ

Вознесенська центральна районна лікарня через систему Prozorro оголосила конкурс на проведення капітального ремонту покрівлі педіатричного відділення.

01 вересня 2016

Об’єднані громади Чернігівщини розпочали громадські консультації

Три об’єднані громади Чернігівщини – Деснянська, Кіптівська та Вертіївська, які є учасниками Проекту «Без мешканців не вдасться», затвердили положення про громадські консультації та почали застосовувати документ на практиці.

31 серпня 2016

Прем'єр-міністр України про громадський бюджет

Керманич Українського Уряду Володимир Гройсман відзначив важливість громадського бюджету у Черкасах, де з 2015 року запроваджено партиципаторне бюджетування за сприяння Фундації ПАУСІ у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку.

2 серпня 2016

Громада Обухова навчається партиципації

На семінарі Фундації ПАУСІ посадовці, активісти та депутати міста поглиблювали свої знання щодо методології громадського бюджету.

11 липня 2016

Громадські бюджети у Польщі

Представники українських міст вивчали досвід практик партиципаторного бюджетування у воєводстві Сілезія (Польща).

4 липня 2016

Подяка від Сумського міського голови

Дозвольте від імені Сумської міської ради висловити Вам свою високу повагу та слова вдячності за вагомий внесок Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ у розвиток партнерських та добросусідських відносин між нашими країнами.

27 червня 2016

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій на проектування заміни покрівлі в будівлі лікарні м. Вознесенськ

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ реалізує проект «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську» за фінансової підтримки Європейського союзу (ENPI/2014/342-309) в рамках конкурсу "Регіональна програма сусідства - сталі урбаністичні демонстраційні проекти на сході" (СУДеП).

24 червня 2016

Польській досвід консультацій з мешканцями

Посадовці та активісти одинадцяти територіальних громад Полтавської, Чернігівської, Черкаської та Херсонської областей взяли участь у навчальному візиті до Республіки Польща.

24 червня 2016

Європейський тиждень сталої енергії у Вознесенську

Мешканці міста мали можливість цікаво і корисно провести свій час, а також підвищити свої знання щодо питань захисту довкілля, раціонального споживання енергетичних ресурсів, побачити зразки енергоефективного обладнання та використання відновлювальних джерел енергії.

23 червня 2016

Семінар з громадського бюджету у Львові

18 червня у Львові посадовці та активісти із 15 міст України вдосконалювали свої знання з партиципаторного бюджету.

21 червня 2016

Історичний квест місцями пам’яти часів Другої світової війни

У Львові відбулася третя частина міжнародного молодіжного проєкту “Історія починається в родині”, який реалізується за підтримки Фонду польсько-німецької співпраці молоді, Фонду Фрідріха Еберта у Варшаві, Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі та Фундації ПАУСІ.

13 червня 2016

Майбутні українські дипломати у Європі

Представники української неурядової організації «Форум молодих дипломатів» за підтримки Фундації ПАУСІ здійснили поїздку до Республіки Польща.

8 червня 2016

Навчання з партиципації

Посадовці та активісти з міст Суми, Ромни, Київ та Львів взяли участь у семінарі Фундації ПАУСІ «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування», який проходив у м.Суми 23-25 травня 2016 року.

31 травня 2016

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

У місті Вознесенськ з 10 по 17 червня відбудеться Європейський тиждень сталої енергії.

31 травня 2016

П'ять років громадського бюджету у Польщі

В травні 2011 року рішенням депутатів міської ради міста Сопот було прийнято рішення про запровадження в місті партиципаторного бюджету.

30 травня 2016

Громадський бюджет у дії

Активісти та посадовці міст Житомира та Бердичева знайомилися з польською практикою та досвідом українських міст у партиципаторному бюджетуванні.

22 травня 2016

Семінар з громадського бюджету

Члени Координаційної ради з питань громадського бюджету, представники неурядових організацій та посадовці міста Суми запрошуються до участі 23-25 травня 2016 року у семінарі «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

17 травня 2016

Активна молодь – успішна громада

Громадською організацією Центр досліджень європейської єдності за підтримки Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ та Благодійного фонду Богдана Гаврилишина реалізується Проект «Активна молодь – успішна громада».

17 травня 2016

Школа модераторів

Посадовці та активісти об'єднаних територіальних громад пройшли навчання та отримали навички з організації та проведення публічних заходів у рамках консультацій з громадськістю.

16 травня 2016

Стандарти процесів партиципаторного бюджетування в Польщі

У брошурі, переклад якої здійснено Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ, розкриваються ключові принципи бюджету участі та надаються рекомендації щодо його реалізації на різних етапах.

9 травня 2016

Ірпінь і Прилуки запроваджують учасницький бюджет

Активісти та міські посадовці 19-21 квітня 2016 року взяли участь у триденному семінарі Фундації ПАУСІ з питань запровадження механізмів партиципаторного бюджетування.

27 квітня 2016

Бюджети українських міст – ще один крок вперед

Більше 450 посадовців та громадських активістів взяли участь у навчальних заходах Проекту «Бюджети за завданнями у Черкасах і Вінниці – розвиток належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні».

20 квітня 2016

Без мешканців не вдасться

Представники 10 об'єднаних територіальних громад з Чернігівської, Черкаської та Полтавської областей взяли участь у вступному семінарі Проекту «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад».

12 квiтня 2016

Громадський бюджет для активістів

Представники неурядових організацій, активісти міст Прилуки та Ірпінь запрошуються до участі 19-21 квітня 2016 року у семінарі «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

12 квітня 2016

Громадські активісти Чернігова про бюджет участі: наскільки складно, настільки важливо

У Чернігові громадські активісти обговорили свою роль і участь у процесі реалізації міської Програми бюджету участі.

4 квітня 2016

Нові стандарти громадської участі

У Житомирі, Бердичеві та Ірпені представники міської влади та громадськість знайомилися з партиципаторним бюджетуванням.

2 квітня 2016

Студенти Вознесенського ліцею прийняли участь у Конкурсі проектних ідей

У Вознесенському професійному ліцею відбувся конкурс ідей з енергопостачання та освітлення, протягом якого студенти ліцею запропонували своє бачення та пропозиції щодо реалізації нової, сучасної та енергоефективної системи енергопостачання та освітлення в двох будівлях Вознесенської Центральної районної лікарні.

31 березня 2016

Крок до бюджету участі

Міські посадовці, депутати і активісти міст Прилуки, Суми та Ромни пройшли навчання з партиципаторного бюджетування.

21 березня 2016

Громадський бюджет – нові міста України

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ у 2016 році продовжує підтримку українських міст у запровадженні партиципаторного бюджету.

7 березня 2016

Студенти зможуть запропонувати свіжі ідеї на конкурсі проектів

Розпочато проведення конкурсу проектів для студентів професійного ліцею м. Вознесенська щодо створення нової системи енергопостачання та освітлення в двох будівлях Вознесенської лікарні.

23 лютого 2016

Стартував енергоаудит будівель лікарні у м. Вознесенськ

Для підготовки оптимальних рішень щодо енергоефективної модернізації будівель лікарні, розпочато проведення комплексного енергетичного аудиту поліклініки та дитячого відділення Вознесенської центральної районної лікарні, в рамках проекту ЄС “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”.

22 лютого 2016

Проміжні підсумки проекту «Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету»

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова 5 лютого 2016 року відбулася конференція з підбиття проміжних підсумків проекту «Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету», який реалізується громадською організацією «Грінкубатор» спільно з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ.

10 лютого 2015

ЗАПРОШУЄМО НА КОНФЕРЕНЦІЮ У ХАРКОВІ

Проміжні підсумки реалізації проекту "Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету" будуть підведені у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

2 лютого 2016

Продовжено термін конкурсу-запиту цінових пропозицій

Енергетичний аудит – будівля поліклініки, будівля педіатричного відділення Центральної районної лікарні, м. Вознесенськ.

20 січня 2016

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій

Енергетичний аудит – будівля поліклініки, будівля педіатричного відділення Центральної районної лікарні, м. Вознесенськ

13 січня 2016

Спільна заява Фундації ПАУСІ та Команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» (COM-DEP)

Останнім часом почастішали випадки використання інформації щодо проектів, які впроваджуються в рамках Програми COM-DEP, заради маніпулювання громадською свідомістю з метою піару окремих політичних сил або партійних діячів.

26 грудня 2015

Громадський бюджет працює у Черкасах

Майже 5 мільйонів гривень профінансують з міського бюджету у 2016 році на реалізацію громадських проектів мещканців.

22 грудня 2015

Енергоефективність для громади

21 грудня 2015 у конференц-залі Вознесенської центральної районної лікарні відбулася презентація Проекту Фундації ПАУСІ та Вознесенської міської ради “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенська”.

22 грудня 2015

Економічні реформи в Україні

Фундація ПАУСІ виступила співорганізатором Міжнародної конференції «Оцінка динаміки економічних реформ в регіонах України в умовах інтеграції до ЄС».

19 грудня 2015

Проект “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську” буде представлений громаді міста

Проект Фундації ПАУСІ, що фінансується за кошти Європейського Союзу, буде презентовано 21 грудня 2015 року містянам, представникам засобів масової інформації та громадських організацій, депутатському корпусу та співробітникам Вознесенської міської ради.

17 грудня 2015

Наступний крок громадського бюджетування

У Черкасах та Чернігові пройшли семінари з методології оцінки процесу реалізації партиципаторних бюджетів.

3 грудня 2015

Робота Фундації ПАУСІ відзначена подякою

Організація здобула відзнаку за продуктивну співпрацю під час реалізації проекту у рамках Польсько-канадської програми підтримки демократії 2015.

1 грудня 2015

Громадській бюджет – версія 1.0 для України

Під час семінару Фундації ПАУСІ було представлено досвід впровадження бюджету участі в українських містах та разом з польськими та українськими експертами обговорено подальші кроки з запровадження партиципаторного бюджетування в Україні.

29 листопада 2015

Український активіст: "Потрібно не боятися змін ..."

16-21 листопада 2015 року 16 представників органів місцевого самоврядування, громадського сектору та науковців з 5 регіонів України мали можливість взяти участь у навчальному візиті до Республіки Польща

27 листопада 2015

У будівлях лікарні м.Вознесенськ розпочато впровадження системи моніторингу енергоресурсів

Цей захід дозволить зробити реальну оцінку споживання енергоресурсів в будівлях лікарні, показати тенденції споживання в залежності від часу дня, температури оточуючого повітря та інших суттєвих факторів, які впливають на споживання енергетичних ресурсів в будівлях лікарні.

25 листопада 2015

Розвиток місцевого бюджетування

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ у партнерстві з Черкаською та Вінницькою міськими радами провели заключні конференції в рамках Проекту «Бюджети за завданнями - розвиток належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні».

27 жовтня 2015

У Вознесенську пройшли Дні Сталої Енергії

Вознесенська міська рада у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ провели низку заходів, спрямованих на підвищення у мешканців міста культури енергозбереження та свідомого споживання ресурсів.

26 жовтня 2015

День енергії у Вознесенську

22 жовтня 2015 року виконавчий комітет Вознесенської міської ради у партнерстві Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ в рамках виконання Плану сталого енергетичного розвитку міста Вознесенська до 2020 року запрошує прийняти участь у загальноміській акції «День енергії».

21 жовтня 2015

Історія починається в родині...

Міжнародна громадська організація "Основи свободи", Міжнародний дім зустрічей молоді в Освенцимі та Фундація Нижньосаксонських місць пам’яті/Miсце пам’яті Берґен-Бельзен у співпраці з Фондом ім. Фрідріха Еберта за підтримки Фундації ПАУСІ впроваджують міжнародний молодіжний проект.

19 жовтня 2015

Польський досвід місцевого врядування для України

У навчальному візиті 28 вересня – 3 жовтня 2015 року до Республіки Польща «Місцеве самоврядування у Польщі: чому воно працює?» взяли участь 14 представників з 6 областей України.

6 жовтня 2015

Розвиток учасницького бюджетування в Україні

Чернігів, Черкаси та Полтава впевнено крокують на шляху запровадження партиципаторних бюджетів.

3 жовтня 2015

Громадськість долучається до врядування

У Черкасах та Вінниці за підтримки Фундації ПАУСІ громадські організації активно беруть участь у місцевому плануванні та залученні громадян до бюджетного процесу.

2 жовтня 2015

За підтримки Європейського Союзу в лікарні міста Вознесенськ буде знижено енергоспоживання

З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенськ».

30 вересня 2015

Конференції з місцевого бюджетування

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ у партнерстві з Черкаською та Вінницькою міськими радами організовує Конференції «Бюджети за завданнями - розвиток належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні» 13-14 жовтня у м.Черкаси та 16-17 жовтня у м.Вінниця.

30 вересня 2015

Українці вивчають місцеве самоврядування Польщі

У навчальному візиті 7-12 вересня 2015 року до Республіки Польща «Місцеве самоврядування у Польщі: чому воно працює?» взяли участь 12 представників з 4 регіонів України.

17 вересня 2015

У Чернігові стартував бюджет участі

У Чернігові з 1 вересня стартував проект щодо залучення жителів міста до розподілу коштів міського бюджету на наступний рік.

2 вересня 2015

Вдосконалення бюджетного процесу у Вінниці та Черкасах

Експерти Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ відвідали м.Вінницю та м.Черкаси в рамках Проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України”.

24 серпня 2015

Семінар з місцевого бюджетування

У Вінницькому районі 12 серпня 2015 року пройшло навчання представників державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району.

17 серпня 2015

Польсько-український студентський форум «KPI Connect»

З 15 по 17 липня 2015 року на базі Київського політехнічного інституту відбувся Польсько-український студентський форум «KPI Connect» за підтримки Вільного Об’єднання «Разум», Компанiї «Rapoo» та Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ.

04 серпня 2015

Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету

Фундація ПАУСІ стала партнером нового проекту у Харкові, де в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова розпочинається поступове впровадження системи ефективного використання енергії в будівлях.

03 серпня 2015

Польській досвід партиципації

Відбувся навчальний візит представників українських міст до Республіки Польща з метою вивчення практик партиципаторного бюджетування.

28 липня 2015

Навчальний візит до Республіки Польща

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ запрошує до участі у навчальній поїздці «Місцеве самоврядування у Польщі: чому воно працює?».

23 липня 2015

Українські міста впроваджують інноваційну модель залучення громадян до формування бюджету

У Черкасах, Полтаві та Чернігові за підтримки Фундації ПАУСІ продовжується робота з запровадження партиципаторного бюджетування.

07 липень 2015

Черкаси навчаються партиципацїї

Для представників неурядових організацій міста Черкаси 4-6 червня 2015 року пройшов семінар Фундації ПАУСІ «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

16 червня 2015

Проектування громадського простору

На території київського парку "Дача" та бульвару Вернадського за підтримки Фундації ПАУСІ активісти провели зустрічі-обговорення щодо облаштування громадського простору.

15 червня 2015

Курс етичного лідерства для молоді

У передмісті Львова 25-31 травня молодь з різних куточків України взяла участь у 7-денному Курсі етичного лідерства, який провела команда фасилітаторів МГО «Основ свободи» за підтримки Фундації ПАУСІ.

12 червня 2015

Полтава впроваджує бюджет участі

Розпорядженням міського голови створена робоча група з питань партиципаторного бюджетування у м.Полтаві.

5 червня

В Чернігові та Черкасах створені групи з впровадження партисипаторного бюджету

Відповідно до розпоряджень за підписами міських голів до складу груп увійшли представники міської влади, депутатського корпусу та громадських організацій.

28 травня 2015

Семінар для активістів Черкас з партиципаторного бюджетування

Для представників неурядових організацій міста Черкаси 4-6 червня 2015 року Фундація ПАУСІ проводитиме семінар «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

28 травня 2015

Наслідки збройного конфлікту в Україні для європейської безпеки в ХХІ столітті

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ виступає партером міжнародної наукової конференції у Варшаві.

26 травня 2015

Партиципація у Полтаві

Місцеві громадські активісти протягом трьох днів вивчали кращий польській досвід партиципації та дійшли згоди щодо важливості реалізації практики бюджету участі у місті.

24 травня 2015

У Харкові обговорюватимуть європейські стандарти економічного розвитку

Фундація ПАУСІ та Європейський інститут нерухомості 28-29 травня 2015 року організовують міжнародну конференцію на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

18 травня 2015

Семінар з партиципаторного бюджетування для активістів Полтави

Для представників неурядових організацій міста Полтави 12-14 травня 2015 року Фундація ПАУСІ проводитиме семінар «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

06 травня 2015

Чернігівські активісти навчалися партиципації

Запровадження методології партиципаторного бюджету потребує партнерської взаємодії представників громадянського суспільства та влади міста Чернігова.

28 квітня 2015 року

Запрошуємо громадських активістів до участі у семінарі з партиципаторного бюджетування

Для представників неурядових організацій міста Чернігова 20-22 квітня 2015 року Фундація ПАУСІ проводитиме семінар «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування».

14 квітня 2015

Місцеві посадовці опановують методологію партиципаторного бюджетування

В рамках семінарів, що відбулися у містах Черкаси, Полтава та Чернігів 85 представників структурних підрозділів, виконкомів та депутатів міських рад пройшли навчання з методології «громадського бюджетування».

6 квітня 2015

Партиципаторне бюджетування: інноваційний демократичний інструмент участі громадян

Можливості запровадження в Україні механізмів «партиципаторного бюджету» були обговорені під час зустрічей експертів ПАУСІ з міською владою і громадськими активістами у Черкасах, Полтаві та Чернігові.

7 березня 2015

Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету

Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» спільно з фахівцями департаменту освіти Вінницької міської ради та департаменту фінансів Вінницької міської ради завершує реалізацію проекту «Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету»

24 лютого 2015

Вознесенська міська лікарня скоротить енергоспоживання до 70% в рамках Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста

В рамках реалізації проекту “Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенськ”, продовж 2015-2018 років буде реалізовано комплекс заходів з метою зменшення енергоспоживання в будівлях до 70%. Цей проект є однією з ключових частин втілення Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року.

19 лютого 2015

Діти та батьки назвали напрямки, яких бракує позашкільній освіті Черкас

В процесі реалізації проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси» активісти фундації «Паритет» провели анонімні опитування учнів позашкільних закладів та їх батьків. Поміж інших питань, батьки і діти окремо називали секції та напрямки, яких на їхню думку бракує нині для черкаської молоді. Діти – зважаючи на інтереси, батьки – на фінансові можливості та користь для дітей.

21 січня 2015

У Черкасах та Вінниці відбулися семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”

У рамках проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України” 20-21 січня у м.Черкаси та 22-23 січня в місті Вінниця відбулися семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”.

25 січня 2015

Запрошуємо до участі у семінарі „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”

У рамках проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України” відбудуться семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні” 20-21 січня у м.Черкаси та 22-23 січня в місті Вінниця.

13 січня 2015

Програма зовнішнього освітлення м.Черкаси потребує доопрацювання

26 грудня у приміщенні Черкаської міської ради Фонд громади м. Черкаси провів експертний круглий стіл на тему: Програма «Відновлення, збереження, модернізації та розвитку мереж зовнішнього освітлення міста Черкаси»: потреби, перспективи, загрози.

2 січня 2015

18 грудня у Харкові відбудеться Конференція «Термомодернізація будівель: українські та польські успіхи»

Фундація польсько-української співпраці „ПАУСІ» (Київ-Варшава) запрошує до участі в конференції «Термомодернізація будівель: українські та польські успіхи» що відбудеться у Харкові 18 грудня 2014 року з 9.30 до 15.00 , в Харківському національному університеті міського господарства ім.О.М.Бекетова в конференц-залі №2 університету.

17 грудня 2014

19 грудня в Кишиневі відбудеться міжнародна конференція "Навчання місцевих громад в Молдові ефективному використанню коштів"

19 грудня о 10:00, в конференц-центрі готелю «Leogrand Hotel» по вул. Митрополит Варлаам 77, Кишинів (Молдова) відбудеться міжнародна конференція "Навчання місцевих громад в Молдові ефективному використанню коштів європейських програм прикордонного співробітництва".

12 грудня 2014

10-й Форум Східної Політики ПАУСІ відбудеться у Варшаві

Під офіційним патронатом Міністерства закордонних справ Польщі 15 грудня у Варшаві відбудеться 10-й Форум Східної Політики Фундації Українсько-Польської Співпраці PAUCI під назвою „Євроатлантична спільнота VS Євразійська – нові виклики та можливості”.

9 грудня 2014

У Черкасах та Вінниці відбулися семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”

У рамках проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України” 20-21 січня у м.Черкаси та 22-23 січня в місті Вінниця відбулися семінари „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”.

9 грудня 2014

Працівники позашкільної освітньої сфери назвали проблеми своєї роботи

Керівники черкаських позашкільних навчальних закладів на круглому столі визначили проблеми, з якими зіштовхуються в своїй роботі. Обговорення відбулось у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради у рамках проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси».

9 грудня 2014

Черкасці запрошуються до покращення позашкільної освіти міста

Покращити якість черкаських позашкільних закладів намагаються громадські активісти благодійної фундації «Паритет». Волонтери проводять анонімні опитування вихованців та їхніх батьків, з метою з’ясувати, наскільки вони задоволені роботою позашкільних гуртків, секцій та предметів. Мета анкетування – зрозуміти реальну картину стану черкаських позашкільних закладів: виявити потреби матеріально-технічної бази, дослідити якість викладання, зрозуміти, які гуртки є найпопулярнішими та яких бракує тощо.

9 грудня 2014

Фундація ПАУСІ провела 2 навчальні візити до Польщі для резидентів харківського бізнес-інкубатору

В рамках реалізації проекту “Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів та бізнесу”, що реалізує Фундація ПАУСІ у жовтні та листопаді 2014 року відбулось 2 навчальні візити до Польщі для фірм-резидентів інкубатору.

27 листопада 2014

У Черкасах вдосконалюють місцеве планування

Експерти Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ 18 листопада відвідали м.Черкаси в рамках Проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України”.

26 листопада 2014

Фонд громади м. Черкаси продовжує працювати над проектом “Світле місто - безпечний простір громади"

Фонд громади м. Черкаси продовжує працювати над проектом “Світле місто - безпечний простір громади”. За підтримки Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, Европейського союзу та Центральноєвропейської ініціативи ми маємо можливість втілити мрії про освітлення у нашому місті в реальність. Але зробити це можна тільки за підтримки громадян, які усвідомлюють, що більше не можна залишатись байдужими.

13 листопада 2014

У Черкасах відбудеться перша зустріч із громадою у межах Проекту “Світле місто - безпечний простір громади”

Громада матиме змогу отримати більше інформації про Програму віновлення, збереження, модернізації та розвитку мереж зовнішнього освітлення міста Черкаси та долучитись до розробки конкретних пропозицій для її доопрацювання.

5 листопада 2014

Експерти ПАУСІ відвідали Вінницю

Експерти Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ 30 жовтня відвідали м.Вінницю в рамках Проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України”.

3 листопада 2014

Тренінг з фінансової прозорості, моніторингу та звітування у бюджетному процесі

У місті Києві 16-17 жовтня 2014 року Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ було проведено тренінг „Програмно-цільове бюджетування як інструмент належного врядування та фінансової прозорості органів місцевого самоврядування”.

22 жовтня 2014

Зустріч-презентація проекту: «Світле місто – безпечний простір громади»

На заході очікується участь міського голови Одарича Сергія Олеговича, директора Департаменту організаційного забезпечення Маліщук Лілії Миколаївни та представників Комітетів самоорганізації населення, кожного із 19-ти мікрорайонів міста.

7 жовтня 2014

Програма розвитку позашкільної освіти Черкас буде напрацьована з громадою

29 вересня 2014 року відбулася презентація проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси». Проект створений задля забезпечення можливості Черкащан впливати на сферу розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси та контролювати ефективність використання бюджетних коштів.

1 жовтня 2014

У Вінниці відбудеться нарада присвячена старту проекту «Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету»

30 вересня 2014 р. о 14:30 за адресою: Келецька - 62 (актова зала школи № 15 відбудеться нарада присвячена старту проекту «Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету»

29 вересня 2014

Робоча зустріч керівництва та резидентів Бізнес-інкубатору з польськими менторами

10 та 11 вересня 2014 року відбулися робочі зустрічі керівництва та резидентів Бізнес-інкубатору з польськими менторами – Яцекoм Кoлiбcкi, Кшиштофом Банашевскі та Томашем Фарни.

29 вересня 2014

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ оголошує повторний конкурс для громадських організацій з міста Черкаси „Підтримка фінансової прозорості і належного врядування в українських містах”

10 липня 2014

У Черкасах продовжують вдосконалювати бюджетний процес

24 червня у Черкаській міськраді відбулася зустріч робочої групи проекту „Бюджети за завданнями”.

26 червня 2014

У Вінницькій міській раді обговорили хід Проекту „Бюджети за завданнями”

У Вінницькій міській раді 12 червня відбулося засідання робочої групи Проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах – підтримка належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування України”

16 червня 2014

Фундація ПАУСІ відкрила «Бізнес-інкубатор» спільно з Університетом міського господарства ім. Бекетова у Харкові

3 червня 2014 у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова відкрито академічний бізнес-ікубатор. Фундація ПАУСІ спільно з Університетом, протягом 2013-2014 рр. реалізує проект «Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів та бізнесу».

6 червня 2014

Місцеві посадовці та громадські активісти вчилися вдосконалювати бюджетний процес

У місті Вінниця 15-16 травня 2014 року Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ у партнерстві з Віницькою обласною Радою було проведено два тренінги з питань програмно-цільового бюджетування як інструменту належного врядування та фінансової прозорості органів місцевого самоврядування.

29 травня 2014